تبلیغات
آن روی سكه - فروش نمادهای شیطان پرستی در پیاده روها!
آن روی سكه
صفحه نخست         تماس با مدیر         پست الکترونیک        RSS         ATOM

برنا :
از روز آفریده شدن انسان و سجده نکردن شیطان بر او، جدالی عمیق بین ابلیس و انسان مخلوق پروردگار، شروع شد. جدالی که به گفته شیطان تا روز جهنمی شدن همه انسان‌ها ادامه پیدا خواهد کرد. خداوند این خیال شیطان را با چراغ‌های روشنی به نام پیامبران و امامان نابود کرد، ولی آیا شیطان مأیوس شده است و دیگر به دنبال منحرف ساختن فرزندان آدم نیست؟

ابلیس از زمان بیرون رانده شدن از درگاه خداوند برای خود یارانی را برگزید. روزی قابیل، روزی هیتلر و روزی سران اسرائیل و امریکا و دولت‌های ستمگر. این روزها شیطان می‌خواهد این باور را منتقل کند که پرستندگان او وارث زمین خواهند بود. نظری که در بیشتر انجمن‌های مخفی و فراماسونری تبلیغ می‌شود. ولی نکته‌ای دردناک وجود دارد و آن این‌ است که علائم پرستندگان شیطان در مرکز تشیع و اسلام، یعنی تهران چه کار می‌کنند؟....
برنا :
از روز آفریده شدن انسان و سجده نکردن شیطان بر او، جدالی عمیق بین ابلیس و انسان مخلوق پروردگار، شروع شد. جدالی که به گفته شیطان تا روز جهنمی شدن همه انسان‌ها ادامه پیدا خواهد کرد. خداوند این خیال شیطان را با چراغ‌های روشنی به نام پیامبران و امامان نابود کرد، ولی آیا شیطان مأیوس شده است و دیگر به دنبال منحرف ساختن فرزندان آدم نیست؟

ابلیس از زمان بیرون رانده شدن از درگاه خداوند برای خود یارانی را برگزید. روزی قابیل، روزی هیتلر و روزی سران اسرائیل و امریکا و دولت‌های ستمگر. این روزها شیطان می‌خواهد این باور را منتقل کند که پرستندگان او وارث زمین خواهند بود. نظری که در بیشتر انجمن‌های مخفی و فراماسونری تبلیغ می‌شود. ولی نکته‌ای دردناک وجود دارد و آن این‌ است که علائم پرستندگان شیطان در مرکز تشیع و اسلام، یعنی تهران چه کار می‌کنند؟

چه کسانی این نمادها را برای جوانان تهیه می‌کنند؟ آیا جای نماد "کابالا" (شیطان پرستی) برگردن فرزندان شیعه مسلمان است؟ برای پی بردن به گوشه‌ای از حقیقت باید سری به خیابان‌های مرکزی شهر زد و آن را از دست‌فروش‌هایی که این علائم را می‌فروشند، پرسید.

شیطان کنار خیابان
جوانی با ظاهری عادی در ضلع شمالی چهار راه ولی عصر (عج) در حال فروش دستبند و گردن بندهای بدلی است. عده‌ای که بیشتر آنها جوانان شیک پوش هستند هر از چند گاهی جلوی بساط او می‌ایستند. جوان فروشنده که سرمای هوا آزارش می‌دهد، بر روی صندلی خود نشسته و توجهی به اطرافش ندارد. جلو می‌روم و بعد از پرسیدن قیمت تعدادی از اجناسش، به او می‌گویم که می‌داند این ستاره ۵ پر نشانه چیست؟ در جواب می‌گوید: "من از کجا بدانم؟ تو که داری می‌خری، باید بدانی چیست دیگر. من که نمی‌دانم. باید از شما بچه درس خوان‌ها پرسید."

وقتی برای او توضیح می‌دهم که این از علائم شیطان پرستی است، بدون اینکه حتی ذره‌ای تعجب کند، جواب می‌دهد: "برو آقا بذار کارمان را بکنیم." با اصرار از او می‌پرسم که این نمادها را از کجا می‌خرد؟ "یکی هست که این‌ها را از خارج می‌آورد. یک سری هم در داخل تولید می‌شود در کل مفهوم این علامت‌ها را خودم هم نمی‌دانم. ولی بیشتر جوان‌ها که اینجا می‌آیند یک چیزهایی در مورد شیطان‌پرستی می گویند."

نمادهایی که در بساط جوان دیده می شود:
۱- صلیب شکسته (نماد نازیسم)
۲- هرم ماسونی (نماد فراماسون‌های شیطان پرست)
۳- ستاره پنج پر (نماد کابالا)
۴- اسکلت (نماد پوچ گرایی)
۵- کلمه ایکس (نماد بی‌هویتی)
۶- تک چشم (نماد دجال)
و ...

تعداد زیادی از این نمادها را می‌توان بر گردن رهگذران که بیشتر جوان هستند، دید. از جوان فروشنده می‌خواهم پر طرفدارترین نماد خود را معرفی کند. "جوان‌هایی که به اینجا می‌آیند ستاره پنج پر و انگشترهای اسکلت‌دار و طرح‌دار را بیشتر می‌خرند، البته صلیب هم مشتری زیاد دارد. جالب است بدانید در حاشیه برخی از این حلقه‌های به ظاهر ساده، نماد « کابالا » به صورت به هم پیوسته درج شده است.

مدتی صبر می‌کنم تا با یکی از جوانان خریدار، هم صحبت شوم. پسری حدوداً ۲۰ ساله جلوی بساط می‌ایستد و قیمت می‌پرسد. از او می‌خواهم که کمی در مورد این نمادها گفت‌و‌گو کنیم. از جوان که خود را حامد معرفی می‌کند، می‌پرسم که آیا معنی این نمادها را می داند؟ و اینگونه پاسخ می‌دهد: "اگر راستش را بخواهید فقط می‌دانم برخی از آنها برای شیطان پرست‌ها است. بیشتر برای قشنگی از این نمادها استفاده می‌کنم. مثلا این صلیب شکسته نماد نازی‌ها و هیتلر است. اطلاعات بیشتری ندارم."

این جوان که خود نیز به گردنش یک نماد ستاره پنج‌پر شیطان پرستی جای گرفته، نمی‌داند نماد شیطان پرستان را حمل می‌کند. دختر جوان دیگری که دارد بر روی قیمت ستاره پنج‌پر چانه می‌زند می‌گوید: "این ستاره شانس است. دوستم پیشنهاد خرید آن را به من داد. این نماد باعث احساس آرامش می‌شود. اکثر دوستانم از اینطور نمادها استفاده می‌کنند."

چیزهایی مثل نماد شانس، جلوگیری کننده چشم زخم و ... جایگزین‌هایی هستند که برای نام اصلی نمادهای شیطان انتخاب شده‌اند. در حالی که با جستجوی کوتاهی در اینترنت می‌توانید باورهای اصلی این فرقه‌های منحرف را ببینید. نفی خداوند و عدم وجود او، بزرگترین هدف این مجموعه‌های شیطانی است.

شیطان کنار پنجره
این نمادها را در برخی از فروشگاه‌های فروش لوازم چوبی و مجسمه نیز پیدا می‌شود.
در جلوی ویترین مغازه، مجسمه‌ای چوبی قرار دارد. این مجسمه مردی را نشان می دهد که یک چشم خود را بسته و در واقع یک چشم دارد. این دقیقا نماد دجال و شیطان‌پرستان است.

ساعتی در قسمت انتهای مغازه به صورت هرم نصب شده است. نکته‌ای که در این ساعت وجود دارد، این است که در بالای آن چشم دجال حک شده است. این نماد را می‌توان بر روی اسکناس یک دلاری امریکا هم دید.

فروشنده که مردی میان‌سال است، می‌گوید: "این محصولات را بر اساس طرح‌های روز و پرطرفدار سفارش می‌دهیم. مثلا این آدمک‌های چوبی به قول شما چشم فروش خوبی دارند."

این آدمک‌های شیطانی در منزل مسلمانان قرار می‌گیرد و همین مقدار برای شیطان و عوامل او در کافی است. باید بدانید که این فرقه بسیار نمادگرا هستند و فقط می‌خواهند مردم دنیا نمادهای آنان را حمل کنند، دیگر فرقی نمی‌کند که بدانند این گردنبند یا انگشتر برای شیطان‌پرستان است یا نه.

امروز برگردن نوجوانان و جوانان شیطان خودنمایی می‌کند، در حالی که شاید خیلی از آنان ندانند و نخواهند که جزو فرقه‌های شیطان پرستی باشند. امید است که در آینده بیشتر برای افشای این توطئه شیطان افشاگری کنیم.نوع مطلب :
برچسب ها :
یکشنبه 17 بهمن 1389 :: نویسنده : صادق ابراهیمی


درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : صادق ابراهیمی
نویسندگان
نظرسنجی
ایا این وب لاگ خوب است؟
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :