بسمه تعالی

در این 5 - 6 سال گذشته که به واسطه رشته تحصیلی به طور مستقیم و متناوب با تئوری ها و مسائل سیاست بین الملل سر و کار داشتم و روند شکلگیری روابط بین کشورها در صد ساله گذشته را پیگیری می کرده ام، به نکته ای رسیده ام که شاید شما هم به آن رسیده باشید و خود متوجه آن شده باشید و یا اینکه قبل از این هم شنیده باشید.

اگر به مسائل و مشکلات جهانی نگاهی بیندازیم و با دقت و مو شکافی بیشتر به آنان نگاه کنیم، ردّ پای گروهی را در آنان می بینیم که قرآن مجید نیز به آن اشاره کرده است:

 

لَتَجـِدَنَّ أشَدَّ النَّاس ِعَدَوُة ً لّـلَّذِینَ ءَامَنُوا الیَهُودَ وَ الَّذِینَ أشرَ کُوا...

به طور مسّلم، دشمن ترین مردم نسبت به مومنان را، یهود و مشرکان خواهی یافت...(سوره مائده آیه 82)

 

تاریخ به ما نشان داده است که قوم یهود در گذشته، سرمنشاء مشکلات بسیار زیادی برای مسلمانان و مسیحیان بوده و این مسئله امروز هم ادامه دارد.

امروز تفکر صهیونیسم به عنوان یک روش و منش افراطی در بین یهود، وضعیت فرهنگی، اقتصادی، سیاسی جهان را تحت تأثیر عملکرد خشونت گرایانه و نژاد پرستانه خود قرار داده و برخی از کشورهای غربی نیز خواسته و یا ناخواسته به حمایت و پشتیبانی مالی، نظامی و سیاسی از صهیونیسم می پردازند.

صهیونیستها روشها و راههای گوناگونی برای رسیدن به اهداف خود دارند که به طور خلاصه می توان به چندی از آنها اشاره کرد:

1-       در دست گرفتن مراکز تولید ثروت و سیطره بر اقتصاد جهانی.

2-    نفوذ در طبقه حکام و سیاستمداران، برای تعیین خط مشی سیاسی منطبق با منافع صهیونیسم مانند: لابیهای صهیونیستی متنفذ در مجلس و کنگره آمریکا و...

3-    نفوذ و کنترل رسانه های جهان شمول و بین المللی و استفاده از حربه های تبلیغات رسانه ای مانند: روزنامه ها، خبرگزاریها، شبکه های تلوزیونی و ماهواره ای، صنعت سینما[به خصوص هالیوود] و...

4-       مظلوم نمایی در سطح بین المللی و سوء استفاده از افسانه هایی خود ساخته، مانند هولوکاست برای توجیه اقدامات وحشیانه خود.

5-       ایجاد سبکی از زندگی، که مردم جهان را وابسته به محصولات و امکانات خود می کند.

6-    استفاده از خلاء معنوی جهان امروز و ترویج عرفان و سیر و سلوکی یهودی به نام کابالا و جذب شخصیتهای بزرگ جهانی به این مسلک، برای کاربردهای تبلیغاتی.

و...

 

لازم به ذکر است که صهیونیستها بیشتر این اقدامات را به صورت غیر مستقیم و یا اصطلاحاً در سایه انجام می دهند و در حقیقت اکثراً نقش بازی گردان پشت پرده را دارند.

 

در این یادداشت می خواهم به بند ششم از مواردی که در بالا به آن اشاره شد بپردازم.

 

نمی دانم که آیا تا به حال کلمه "کابالا یا قباله یا kabbalah که ترجمه عبری کلمه קַבָּלָה می باشد" را شنیده اید یا نه.

خود من پیش از این به طور خیلی کلی و سطحی با این فرقه و آیین آشنا بودم و آن را یک سبک و روشی از عبادات یهودیان می دانستم تا اینکه به صورت اتفاقی به مطلبی برخوردم که دیدگاه من نسبت به آن را به کلی تغییر داد و از سطح یک فرقه صرفاً یهودی فراتر برد و ابعاد همه جانبه ای را برای من آشکار کرد.

با کمی جستجو متوجه شدم که عده ای از دوستان هم به این مطلب پرداخته اند ولی یا خیلی کلی و سطحی بود و یا ناقض، این شد که در حدود 10 روز، روی این قضیه کار کردم و مطالبی را خواندم و دیدم و شنیدم که به قول معروف سرم سوت کشید!

در پایان مطلب، چند لینک برای آشنایی بیشتر شما با کابالا گذاشته ام که توصیه می کنم حتماً آنها را ببینید و مطالعه کنید.

اکثر منابع مربوط به کابالا در اینترنت به زبان انگلیسی، اسپانیایی و ایتالیایی می باشد.استاد ارجمند جناب آقای عبدالله شهبازی مقاله ای را تحت عنوان "اسطوره‌ها جان می‌گیرند، مادونا کابالیست شد و نام خود را به استر تغییر داد" (1) در سایت شخصیشان قرار داده اند که جامع ترین مقاله فارسی در این باره بر روی اینتر نت است.

همچنین برای فهم بهتر و عمیقتر کابالا، شیطان پرستی و عرفان یهودی، یکی از سخنرانیهای دکتر عباسی که در دانشگاه آزاد یزد ایراد شده است با عنوان "از کابالا تا آرماگدون" را برای دانلود آماده کرده ام.

تأکید اکید می کنم که این سخنرانی را دانلود کرده و گوش کنید زیرا پنجره ای جدیدی از مفهوم و ماهیت کابالا، شیطان پرستی و نقش صهیونیسم در آن و نمادهای آن در جامعه به سوی شما باز می شود.

در این سخنرانی به عباراتی همچون درخت کابالا(ستون ده گانه) (2) ، پنتاگرام(Pentagram  پنج ضلعی) (3) ، اُبـلیسک(Obelisk – همان ابلیس عربی) (4) ، بُفُمِت (بز شاخدار نشسته بر پنتاگرام)(5) و... بر می خورید که برای سهولت در فهم مطالب ایراد شده، تصاویر آن را در سایت قرار داده ام.

CD تصویری این سخنرانی هم موجود است و اگر دوستانی مایل هستند که آن را دریافت کنند از طریق بخش ارتباط با ما می توانند از نحوه ارسال آن آگاهی پیدا کنند.